Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu "CLIMATOOLS.PL

 • Przelew na konto bankowe "Przelew własny"

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 • Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 • Płatności on-line "Przelew natychmiastowy" + płatności kartą

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). Umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy towarów za pomocą szybkich przelewów bankowych oraz kart płatniczych. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

 • Visa
 • Visa Electron
 • MasterCard
 • MasterCard Electronic
 • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Czas realizacji zamówienia w przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 •  Leaselink Płatności

Firma Leaselink specjalizuje się w finansowaniu zakupów przedsiębiorców dokonywanych w e-sklepach i punktach stacjonarnych. Podejście do biznesu firmy Leaselink opiera się na połączeniu know-how i oprogramowania tak, aby maksymalnie uprościć procesy i obniżyć koszty działalności. Jako jedyni na świecie realizujemy usługę płatności leasingiem, tak jak płatność przelewem (pay-by-link). Decyzja w kilkadzięsiąt minut od

 • Kup teraz, zapłać za 30dni

1. Składając zamówienie wybierasz opcję "Zapłacę później z  PayPo"

2. Podajesz nam swoje podstawowe dane, a PayPo płaci za Ciebie rachunek

3. Otrzymujesz swoje zakupy

4. Masz 30 dni od złożenia zamówienia na zapłatę lub zwrot zamówionych produktów
Po prostu.

KORZYŚCI z usługi PayPo:

bullet1. Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą - jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić, po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu unikasz czekania na zwot swoich pieniędzy.bullet2. Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz - płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.

bullet3. Jesteś objęty Gwarancją Ochrony Kupującego - jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

bullet4. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie musisz się rejestrować.

bullet5. Możesz pozwolić sobie na więcej - pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.

 System płatności mobilnych umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach oraz dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem.

 •  Raty online Alior Bank

link do kalkulatora rat Alior Bank:

https://climatools.pl/pl/i/Platnosci-Ratalne-Alior-Bank/14

 lub w stopce naszego sklepu: "Płatności i dostawa" - "Płatności ratalne Alior Bank"

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl