Czas i koszty dostawy

Formy płatności zamówionego towaru:

 1. Za pobraniem - płatność przy odbiorze zamówienia.
 2. Przedpłata - przelewem na konto bankowe podane w danych Sprzedawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 3 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Strony Umowy sprzedaży postanowią inaczej.
 3. Przelew online. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy towarów za pomocą szybkich przelewów bankowych oraz kart płatniczych. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze:
  Visa
  Visa Electron
  MasterCard
  MasterCard
  Electronic
  Maestro
 4. Czas realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą zależy od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji środków na naszym rachunku bankowym.
 5. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 6. SPRZEDAWCA ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać od kupującego dokonania przedpłaty w całości lub części zamówienia.
   

Koszt wysyłki towaru:

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy, chyba że całkowita waga zamówionego towaru przekracza 30kg, wówczas towar wysyłany jest w dwóch lub więcej przesyłkach.

Istnieje możliwość wysyłki za granicę, wówczas prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia kosztów wysyłki (wybierana jest najtańsza z możliwych opcji kosztów wysyłki dostępnych na naszym rynku firm kurierskich).

Towar wysyłamy poniżej podanymi firmami kurierskimi:

Koszt wysyłki zamówienia Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier DHL do 30kg
21,00 zł

25,00 zł

Kurier InPost do 30kg
16,00 zł

18,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl