Dostawa
 
DARMOWA DOSTAWA  zamówień powyżej 3000 złotych.
 
Koszt wysyłki zamówienia Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Kurier DHL do 30kg
24,00 zł

28,00 zł

Kurier InPost do 30kg
20,00 zł

22,00 zł

Paczkomaty InPost 9,99 zł

12,99 zł

 

Formy płatności zamówionego towaru:

 1. Za pobraniem - płatność przy odbiorze zamówienia.
 2. Przedpłata - przelewem na konto bankowe podane w danych Sprzedawcy. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 3 dni od dnia jej zawarcia, chyba że Strony Umowy sprzedaży postanowią inaczej.
 3. Przelew on-line + karty płatnicze. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie należności za zakupy towarów za pomocą szybkich przelewów bankowych oraz kart płatniczych. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
  Karty płatnicze:
  Visa
  Visa Electron
  MasterCard
  MasterCard
  Electronic
  Maestro
 4. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 5. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 6. SPRZEDAWCA ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać od kupującego dokonania przedpłaty w całości lub części zamówienia.
   

Koszt wysyłki towaru jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy, chyba że całkowita waga zamówionego towaru przekracza 30kg, wówczas towar wysyłany jest w dwóch lub więcej przesyłkach.

Istnieje możliwość wysyłki za granicę, wówczas prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl