48 szt. x 250ml środka odgrzybiającego do urządzenia Atom Machine
Dostępność:
wycofany z oferty
Opis
48 szt. x 250ml środka odgrzybiającego do urządzenia Atom Machine
ATOM MACHINE ERRECOM Zestaw zapewniający profesjonalny, kompleksowy program czyszczenia i dezynfekcji układów klimatyzacji bez jej demontażu. Profesjonalny, kompleksowy program czyszczenia i dezynfekcji układów klimatyzacji bez jej demontażu.
Urządzenie do wypalania bakterii i roztoczy. Usuwa pyłki, nikotynę oraz inne zanieczyszczenia. Zapobiega reakcjom alergicznym.
Urządzenie ATOM MACHINE jest profesjonalnym urządzeniem do odgrzybiania i odświeżania układów klimatyzacji oraz kabin pojazdów, zaprojektowanym by przy pomocy ultradźwięków rozbijać specjalnie wyprodukowany płyn do postaci pary, której cząsteczki nie przekraczają 5 mikronów.
Urządzenie ATOM MACHINE znajduje się wraz z zestawem 48 sztuk płynu po 250 ml (buteleczka).System ATOM zapewnia skuteczne i zarazem oszczędne odkażanie o odwadnianie z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów.
ZASTOSOWANIE: w samochodach osobowych, ciężarowych, jachtach itp. Może być używany do wszystkich systemów klimatyzacji sterowanych ręcznie lub elektronicznie / klimatronik / w samochodach z filtrem lub bez filtra anty pyłkowego.
Przy odgrzybianiu/dezynfekcji klimatyzacji w pojazdach samochodowych zużywamy 100ml do max.125ml środka.
Płynu w zestawie wystarczy na co najmniej 100 dezynfekcji.
DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: 230V-50/60Hz
- Temperatura pracy: 0-60 C
- Nebulizacja: 240 ml/h
- Wymiary: 170x110x170 mm
- Waga: 0.7kg